Kamioňáci 4

…. prej – co udělá policajt, když dostane chuť na marmeládu ?

…. oloupe si koblihu !! ….??

…. Lojza takhle jednou zastavil stopařce a ptá se jí: “ Slečno a to se nebojíte stopovat ? Co kdybych po Vás něco chtěl ?“
….“ No je lepší mít dvacet centimetrů v těle, než dvacet kilometrů v nohách,“ … ?… odpoví slečna…..

…nemusíte mne ani bít po hlavě a já se tu rovnou přiznám – stopaře neberu ! … jednou jsem vzal kluka s holkou, jel jsem ze Vsetína do Valmezu a pršelo, vypadali docela slušně, ale než jsem dojel do Jablůnky – tak už si to vzadu rozdávali, jsem však lidumil, nevyhodil jsem je. A proto, že mám i dobré vychování, tak jsem jim do toho nekecal, ani se nepřidal.
Podruhé v zimě při cestě do Rožnova na konci Valmezu stála u cesty křehká blondýnečka v sukýnce a krátké bundičce. Se mi jí zželelo, vzal jsem jí, avšak ve světle auta se z ní vyklubala stará zmalovaná škatule, budiž, udělám dobrý skutek – si říkám. Jenže ouha, já ji nemohl dostat z auta – chtěla na kafe, do tepla bytečku, do tepla mé postýlky – musel jsem ji v Rožnově u nádraží vytáhnout z auta násilím … stopaře už fakt neberu ….

Parkování s kamionem je jiný problém – nepomůže tu ani Lojzova rada – tak si vezmi sebou nějakou blondýnku a můžeš pak parkovat na místech pro postižené … ?

Nejhorší situace je v České republice, Německu a Rakousku po osmnácté hodině, parkingy jsou plné, na kartě ti zbývá posledních deset minut, máš problém vůbec projet přeplněným parkovištěm a risknout hledání dalšího placu po cestě. Zkušení kamioňáci mají už svá místa ve městech okolo dálnice v industry zónách, tam se parkovat dá.
Dokonce i většina policajtů respektuje tu neúnosnou situaci s nočním parkováním v Dojč i u nás a pokud při parkování vyloženě nezavazíte, nebráníte provozu – nechají vás na pokoji ….
… jó naši menší bratři v osobácích tohle řešit nemusí …

Velký problém je taky parkování v okruhu sta kilometrů od Calais, tam je místa na parkingu dost, jen riskujete, že vám přes noc na korbu nalezou čmoudi – vy ráno kopnete do vrtule směr Calais a když se po převozu trajektem chcete před Londýnem vyčůrat a zastavíte, tak jen zíráte, jak vám leze ven z prořízlé plachty pětice černejch a vzápětí mizí v přilehlém obilném lánu …
Minulý týden na parkovišti v Belgii u E42 chodil zvečera okolo mého kamionu starší úchyl – onanoval a při tom na mne mrkal, já právě večeřel – mi smíchy zaskočilo a zmizel, až jsem zamával kudlou z okna a zařval na něj – táhni pryč, bo ti ho uřežu … a vskutku skočil do auta a zmizel ….. jó kdyby to tak byla nějaká šikovná onanistka a ještě by na mne mrkala … nevím, nevím – co mé slušné vychování …?..

Ono to koneckonců může být i opačně –
…. baví se dvě stopařky – “ Všichni kamioňáci jsou stejní. “
…. “ Všichni né. “ oponuje druhá – “ Někteří se i brání “ ….

… tož tak …

…. a co příští téma? – vyberte – Anglie / Itálie …

Váš Olaf – Kulatá lopata – Tydýt

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *