Ideální žena

IDEÁLNÍ ŽENA

…… aneb jak jsem se do toho skoro zamotal ….

….má mi položila další záludnou otázku – jaká je, bo jaká by měla být ideální žena ? ….správná odpověď zní – TY, lásko má jediná ! …. takhle by měl odpovědět každý ideální muž – ženě své …a já teda, si o své maličkosti myslím, že ideální muž jsem ….

… jenže odpověď prej má být alespoň na formát A4 …

… jsem na světě již pár let, jsem homo sapiens, tedy člověk moudrý, i když o tom sám někdy pochybuji – neboť jak řekl Adolf Hitler: “ Když moudře promluvíte k davu, zatleská vám jen pár intelektuálů “ …. nebo taky Seneca : “ Není možno milovat a být moudrý“. … z toho pak vyplývá, že je třeba položenou otázku pojmout všeobecně – ideální žena by měla být dobrou matkou, kuchařkou, uklízečkou, milenkou, společnicí u píva, měla by umět řídit auto, vydělávat spoustu peněz a být nejlépe i němou přes den, v noci pak křičící v neutuchající extázi nepředstíraného orgasmu … měla by muži říkat věty typu:

– Neměl jsi být už v hospodě s kamarády ?
– Miláčku, sousedova dcera se zase opaluje, pojď se podívat.
– Co by jsi řekl tomu, kdybychom sehnali dobrý pornofilm, bednu piva, trochu trávy, pozvali moji kámošku a rozdali si to ve trojku.
– To byl super prd ! Zkus ještě jeden.
– Tvoje matka ti dala skvělé vychování.
– Nudím se, pojď mi vyholit přirození.
– Jestli mě v brzké době nenecháš udělat Ti to pusou, tak přísahám, že se zblázním .
– Miláčku, řídíš jako ďábel, seš nejlepší šofér na světě.

Berte to jako ukázku a naučte se to, vy ideální ženy praktikovat na mužích. Muži jsou ješiti a je třeba je povzbudit, či rovnou i probudit do života. Jsou celoživotní děti, puberťáci, hračičky, nadšení pro každou blbost … ideální ženy neberte mužům jejich hračky, ať nedopadnete jako jistá naivní žena, která se v noci ve tři hodiny vykradla z manželské postele, do mužovy pracovny, kde měl nainstalovaný super počítač s nejlepšími hrami té doby … žena mu pak kladivem rozbila 24-palcový monitor, cédéčka polila lepidlem, počítač vyhodila oknem, a tiskárnu utopila ve vaně. Potom se vrátila do ložnice, do teplé postele, přitiskla se k boku svého spícího, nic netušícího manžela a usínala s blaženým pocitem, že teď už veškerý volný čas bude až do konce života věnovat jejich lásce a do smrti se od ní nehne. A měla pravdu…… .do konce života jí zbývaly ještě 4 hodiny….. !!

Ideální žena má v sobě originální gen, který mutoval již za našich jeskyních předků, gen přežití, který dokázal ženy, jako slepou větev lidského rodu, dotlačit až sem, do současnosti, ač kontraprodukce tohoto Božího počinu je zřejmá všem lidem, tedy mužům.

A to není ještě všem dnům konec, tenhleten kus Adamova žebra začíná poslední léta mluvit o jakési emancipaci, rovnoprávnosti a podobných nesmyslech …..

… na celosvětovém sjezdu emancipovaných žen v Paříži roku 2001 vystoupila americká delegátka se slovy – jednoho krásného dne jsem řekla svému muži…. a dost – ode dneška nevařím … týden bylo doma ticho, po týdnu vidím muže, jak vaří oběd ….následoval bouřlivý potlesk přítomných dam – poté vystoupila domácí delegátka se slovy – jednoho zamračeného dne jsem řekla svému muži – a dost …. ode dnes neperu a nežehlím…… týden bylo doma ticho, po týdnu vidím muže anžto vytahuje prádlo z pračky a pak jej i žehlí …. opět následoval bouřlivý potlesk ……následně se přihlásila česká delegátka se slovy – jednoho dne jsem řekla svému muži – ode dneška nevařím, neperu a nežehlím … týden bylo doma ticho, nic nevidím …. druhý týden doma ticho a stále nic nevidím ….. třetí týden začínám trošku vidět na jedno oko a slyšet na jedno ucho …..??

… takže ještě jednou – ideální žena jsi – TY, lásko má jediná …

… ???

Váš Ideální muž …?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *